Напишіть нам

Інтернет маркетинг

Реклама в інтернеті – один з найефективніших і найшвидших способів впоратися з фінансовими труднощами і зробити свій бізнес стабільним і прибутковим. Наша компанія спеціалізується на просуванні бізнесу в інтернеті. Ми знаємо, як продавати різні типи послуг чи товарів. Щоб скласти чіткий прогноз продажів, ми детально вивчаємо нішу Вашого бізнесу, Ваших конкурентів і лише після цього можемо говорити про потенційні результати рекламної кампанії. Наші професіонали підбирають найбільш ефективний метод продажу для кожного клієнта, а також обдумують, як найкраще використати закладений бюджет на рекламу.
Наші послуги

Процес роботи

Встановлюємо ціль
 • Визначаємо основні цілі рішення.
 • Опитуємо замовника.
 • Визначаємо рамки.
Глибоке занурення
 • Визначаємо вимоги.
 • Створюємо персони користувача.
 • Пишемо сценарії використання продукту.
Дослідження
 • Аналізуємо ЦА.
 • Анілізуємо конкурентів.
Планування роботи
 • Збираємо ідеї та відгуки.
 • Пишемо Маркетингову стратегію.
 • Оцінюємо тривалість. 
 • Оцінюємо кошторис бюджету.
Підтримка рекламної кампанії
 • Аналіз рекламних кампаній та їх оптимізація; 
 • Внесення змін в рекламну кампанію, адаптація під реакцію ринку; 
 • Щотижневе звітування клієнту про зміни ринку; 
Кейси
Заповніть форму та отримайте консультацію стосовно вашого проекту!
Замовити консультацію
Чому обирають нас
1. Професіоналізм

Для нас – це сукупність, знань, практичного досвіду і професійних навиків.
Ми прагнемо створювати не просто вражаючі, а максимально корисні та дієві речі.

2. Фокус на цілі

Чітко формулюємо цілі та успішно їх досягаємо, що дозволяє клієнту отримати висококласний продукт та збільшити прибуток компанії.

3. Швидкість

Технології не стоять на місці, тому ми приділяємо увагу сучасним тенденціям і швидко адаптовуємось до змін.
Цінуємо час клієнтів, дедлайн нас не лякає, адже поставлені задачі виконуємо вчасно, швидко та якісно.

4. Працюємо на результат

Успіх наших клієнтів – це наш успіх!
Саме тому ми розробляємо виключно якісні послуги, які забезпечують бізнесу розвиток.

5. Комплексна пропозиція

Замовивши пакет комплексного просування в нашій компанії, Ви отримаєте повноцінний маркетинговий відділ із крутих фахівців, які будуть стимулювати Ваші продажі та розвивати Ваш бренд в Інтернеті. Для кожного клієнта ми з нуля будуємо ефективну систему онлайн-маркетингу або доповнюємо модель, яка вже працює у Вашій компанії. Орієнтуємось на партнерство і тривалу співпрацю, яка буде грунтуватися на тісних та якісних відносинах.

Ми у цифрах
Розроблених рекламних кампаній
Розроблених сайтів
Розроблених SEO кампаній
SMM
Комплексних рішень
І не думаємо зупинятись ;)
Технології
Заповніть форму та отримайте консультацію стосовно вашого проекту!
Замовити консультацію

Цифровий маркетинг

Часи змінюються, і тепер, люди все частіше та з більшим задоволенням витрачають свої кошти, купуючи в інтернеті. Тому, варто зосередити увагу свого бізнесу саме тут, і шукати своїх клієнтів в мережі. Звичайна реклама — це вже минуле, а от нові методи залучення клієнтів, які і пропонує вам діджитал маркетинг агентство — майбутнє.

Маркетинг в мережі інтернет

Всі дії, засоби та способи, які використовує спеціаліст, направлені для залучення все більшої кількості клієнтів та з метою просування послуг та продуктів в мережі. Ціль інтернет маркетингу, котрої повинна добитися компанія, в якої ви замовили послугу, — збільшення прибутку вашого бізнесу та перетворення користувача вашого сайту в потенційного, в ідеалі постійного клієнта.

Рекламне просування сайтів в інтернеті має декілька основних відмінностей від традиційного маркетингу, що і робить саме такий комплексний цифровий маркетинг в інтернеті успішним та прибутковим для вашого типу бізнесу. Про них, детальніше:

 • веб-аналітика. Завдяки аналізу конкретних рекламних компаній та детальної загальної аналітики сайту є можливість дізнатись, які саме дії призвели до кінцевої цілі — покупки чи замовлення послуг;
 • тергетинг. Можливість виділити саме вашу цільову аудиторію та показати їй рекламу конкретного продукту чи послуги, яка для них буде максимально актуальною;
 • інтерактив. Одним із величезних плюсів є те, що ви безпосередньо має можливість комунікувати з клієнтами та користувачами та контролювати ситуацію в мережі.

Які послуги включає інтернет маркетинг: Львів, Київ та по Україні?

Компанія WebTune надає можливість роботи під ключ. Це означає, що в результаті добре продуманої стратегії — буде збільшення клієнтів, які приходять на ваш сайт з метою купити ваш товар чи продукцію.

Щоб досягти цієї мети, ми виконуємо наступні кроки:

 • аудит вже існуючого сайту;
 • виявлення та підсилення слабких сторін;
 • редагування сайту, згідно потреб пошуковиків;
 • оптимізація сторінок;
 • реєстрація сайту в пошуковиках, надсилання на переіндексацію;
 • оптимізація внутрішніх факторів ранжування;
 • постійний моніторинг та коригування сайту.

Канали, які використовує наше діджитал агентство

 1. Ремаркетинг (контекстна реклама) — оголошення, які показуються потенційним клієнтам, які в той чи інший період часу вже відвідували ваш ресурс.
 2. E-mail. Дехто говорить, що часи e-mail- маркетингу вже давно минули. Ми з цим не згодні, адже правильно обрана стратегія продовжує не тільки розказувати про новини, новинки чи акції, а й дозволяє отримувати нових клієнтів.
 3. SMM. Маркетинг у соціальних мережах. Тенденція останніх років говорить про те, що соціальні мережі продають все більше і більше. Що ж, варто добре подумати та обрати саме той варіант просування сайту в соціалці, який підходить саме вам, адже якщо онлайн маркетинг має на меті збільшити довіру клієнта, то для цього ми рекомендуємо вам показати та розказати саме про бренд, а не про продукт, адже для продажу продукту чи послуги у вас вже є сайт.
 4. Контекст. Реклама по запитах. Ми налаштовуємо правильну та розумну кампанію, де ви зможете чітко побачити відношення між витраченими коштами та отриманим результатом.
 5. Оптимізація. Виведення сайтів в ТОП-10. Якщо ви хочете, щоб ваш сайт був у першій десятці — звертайтесь до наших спеціалістів. Комплекс послуг, які ми пропонуємо приведуть вас до бажаного результату.

Компанія WebTune — ваш успіх в сфері Digital

За допомогою вищеописаних детально продуманих та запланованих дій та стратегій, ми можемо допомогти отримати вам більшу кількість потенційних та постійних клієнтів. Відгуки про наші проекти ви можете знайти на нашому сайті. Електронний маркетинг, ціна на який доступна, — це хороший вклад у розвиток вашого бізнесу, збільшення вашого прибутку та збільшення покупців вашого товару чи послуги.