Напишіть нам

Просування сайтів. SEO

Виводимо сайти на перші місця в пошуку Google. Аналізуємо ринок, створюємо семантичне ядро та структуру сайту. Займаємося внутрішньою та зовнішньою оптимізацією.

Як відбувається seo оптимізація

Аналіз сайту, тематики та конкурентів
Технічний аудит
Збір семантичного ядра
Розробка структури сайту
Внутрішня оптимізація
Оптимізація контенту
Зовнішня оптимізація
Збільшення конверсії
Оптимізація важливих сторінок
Кейси
Заповніть форму та отримайте консультацію стосовно вашого проекту!
Замовити консультацію
Чому обирають нас
1. Професіоналізм

Для нас – це сукупність, знань, практичного досвіду і професійних навиків.
Ми прагнемо створювати не просто вражаючі, а максимально корисні та дієві речі.

2. Фокус на цілі

Чітко формулюємо цілі та успішно їх досягаємо, що дозволяє клієнту отримати висококласний продукт та збільшити прибуток компанії.

3. Швидкість

Технології не стоять на місці, тому ми приділяємо увагу сучасним тенденціям і швидко адаптовуємось до змін.
Цінуємо час клієнтів, дедлайн нас не лякає, адже поставлені задачі виконуємо вчасно, швидко та якісно.

4. Працюємо на результат

Успіх наших клієнтів – це наш успіх!
Саме тому ми розробляємо виключно якісні послуги, які забезпечують бізнесу розвиток.

5. Комплексна пропозиція

Замовивши пакет комплексного просування в нашій компанії, Ви отримаєте повноцінний маркетинговий відділ із крутих фахівців, які будуть стимулювати Ваші продажі та розвивати Ваш бренд в Інтернеті. Для кожного клієнта ми з нуля будуємо ефективну систему онлайн-маркетингу або доповнюємо модель, яка вже працює у Вашій компанії. Орієнтуємось на партнерство і тривалу співпрацю, яка буде грунтуватися на тісних та якісних відносинах.

Наші послуги
Ми у цифрах
Розроблених рекламних кампаній
Розроблених сайтів
Розроблених SEO кампаній
SMM
Комплексних рішень
І не думаємо зупинятись ;)
Технології
Заповніть форму та отримайте консультацію стосовно вашого проекту!
Замовити консультацію

Розкрутка сайтів

Кожен користувач мережі точно чув про СЕО просування сайту, але швидше за все, не розумів, що саме це означає. Пояснимо на прикладі. Вводячи певний конкретний чи не дуже чіткий запит у поле пошуку (незважаючи на те, яким пошуковиком ви користуєтесь), в результаті ви отримуєте певний список сайтів, де може знаходитись саме та інформація, яку ви шукали. При тому ви можете побачити, що певні сайти знаходяться вгорі списку, а інші — внизу чи на інших сторінках.

Чому так? Тому що саме над тими сторінками, які знаходяться вгорі добре попрацювали спеціалісти по СЕО просуванню сайту. Якщо конкретніше, то SEO (search engine optimization) – це величезний комплекс дій та стратегій, в результаті виконання яких ваш сайт виводиться у ТОП позиції серед тисяч, а то й мільйонів сторінок у різноманітних пошуковиках за попередньо відібраними запитами.

Просування сайтів СЕО: чи потрібно воно саме вашій компанії

Пригадуєте, буквально донедавна ми використовували мережу безпосередньо як засіб, який тільки може дати відповіді на наші запитання. Сьогодні ж інтернет — це надзвичайно потужний інструмент маркетингу, а також ідеальна площадка для продажу товарів чи послуг. Постійне збільшення користувачів та все більший розвиток інтернет технологій, щодня доводить нам, що саме завдяки сайтам ми можемо в рази збільшити клієнтів нашого продукту та отримати значно вищий дохід у порівнянні з тим, що маємо на даний момент.

Пошукове просування веб сайту потрібне всім, незважаючи на галузь вашого бізнесу. Просто задумайтесь на хвилинку: кожного дня мільйони користувачів (платоспроможних користувачів) шукають товари в інтернеті. Частина з них, шукає саме ті товари чи послуги, які пропонуєте ви. А представництва саме вашого бізнесу на просторах мережі немає, або ж у вас є звичайний сайт, але він не тільки не в ТОП й не продає ваші товари, а й настільки незручний користувачеві, що, можливо, навіть ваші працівники не хочуть ним користуватись. І ваші клієнти, ваша цільова аудиторія просто йде до конкурентів. А все тому, що вони вже постарались та попрацювали над комплексним просуванням сайту.

Що зробити для того, щоб і ви були на одному рівні, чи навіть на щабель вище, аніж ваші конкуренти? Замовити просування сайту.

Чому важливо бути першим у списку

Уявіть, що ви — звичайний користувач, який шукає конкретний продукт чи конкретну послугу в мережі. Ви вводите запит, вам вибиває список з десяти сторінок. На яку сторінку ви перейдете в першу чергу? Правильно, на ту, яка є найвище. Саме перша сторінка є найбільш релевантною (відповідає тому, що ви написали у полі пошуковика), і тільки там знаходиться найбільша кількість відповідного контенту на ваш запит. На другу чи третю сторінку ви перейдете у випадку, якщо не отримали те, чого шукали на першій. І, традиційно, всі інші сторінки ви навіть не будете переглядати.

Якщо говорити цифрами, то першу сторінку бачать більш ніж 96% користувачів, натомість до останніх сторінок доходить всього 2-3%. Здається, відповідь на запитання, для чого потрібне вам просування сайту за пошуковими запитами, ви вже зрозуміли.

Просування сайту в інтернеті: а якщо мій сайт не оптимізований

У вас є красивий сайт, де ви пропонуєте свої послуги чи товари. У вас є клієнти, які прийшли у ваші фізичні точки, але вони не в курсі, що у вас є сайт. Ви їм про це говорите. Вони заходять в мережу, вводять назву продукту чи послуги, яку вони отримали у вашій фізичній точці. Ваш клієнт очікує побачити саме вашу компанію чи бренд, а натомість бачить конкурента. У 98% випадків ваш клієнт таки піде до конкурента. Чому? Тепер, в епоху високого розвитку інтернет технологій, користувач дуже вибагливий, і він точно не буде спеціально шукати, щоб знайти вашу компанію чи бренд серед сотень сторінок, і здійснити покупку безпосередньо у вас.

Що ж, здається вже стовідсотково очевидно, що ви потребуєте SEO просування сайту.

Ми знаємо як отримати більше клієнтів

Здавалось би все надзвичайно просто та легко: варто тільки виконати певний список кроків, і ваш сайт уже оптимізований і висить у ТОП, приводячи до вас клієнтів. Та, на жаль, не все так просто як хотілося б. Загалом є більш, як двісті прописаних рекомендацій від Google та інших популярних пошуковиків для того, щоб вивести ваш сайт на перші позиції.

Велика цифра, погодьтесь. Правду кажучи, навіть якщо ви виконаєте всі 200+ кроків ідеально, не факт, що ви будете першим. Для кожної окремої галузі ці кроки можуть бути різними, тому дуже важливо, щоб за просування сайту в інтернеті взялись професіонали.

WebTune: розкрутка сайту Львів ціна 

Ми завжди починаємо нашу роботу зі створення стратегії, працюючи чітко з урахуванням особливостей бізнесу клієнта. Нашим основним секретом є правильний аналіз конкурентів та ефективні методи, що дозволяють отримати очікуваний результат.

Що воно нам дає:

  • чіткий та точний розрахунок бюджету;
  • розробка правильної структури сайту;
  • чітке технічне завдання для всіх працівників (програмістів, дизайнерів, оптимізаторів, маркетологів);
  • точний план оптимізації.

Ми не зливаємо бюджет. Ми правильно підходимо до аналізу сильних сторін, які вирізняють нашого клієнта серед конкурентів і чітко показуємо користувачу, чому саме наш клієнт найкращий.

Розкрутка сайту в пошукових системах — це крок, який ви обов’язково повинні зробити, незважаючи на те, чи у вас вже є сайт, з яким потрібно працювати чи ваш сайт все ще в процесі розробки.

WebTune: спільна робота — запорука успіху

Наша команда переважно працює у тісному зв’язку з клієнтом. Для нас є надважливим залучення клієнта в проект, адже ніхто краще не зможе пояснити цілей, до яких ви прагнете.

Плюсами роботи зі спеціалістами компанії є:

  • висока якість та професійність;
  • робота на результат;
  • активна комунікація з клієнтом, звітність;
  • досягнення поставлених цілей

Працювати з нами — це означає: отримати відмінний результат, збільшити кількість користувачів та покупців, підвищити лояльність клієнта до вашого бренду. Замовляйте просування сайтів інтернет-магазинів та отримайте відмінний результат за доступний бюджет.