Напишіть нам

UI та UX дизайн сайту

Займаємося UX та UI дизайном. Створюємо дизайн сайтів на основі дослідження цільової аудиторії. Допомагаємо зі створенням маркетингових матеріалів.

Етапи розробки дизайну сайтів з WebTune

Встановлюємо ціль
 • Визначаємо основні цілі рішення.
 • Опитуємо замовника.
 • Визначаємо рамки.
Глибоке занурення
 • Визначаємо вимоги.
 • Створюємо персони користувача.
 • Пишемо сценарії використання продукту.
Дослідження
 • Аналізуємо ЦА.
 • Анілізуємо конкурентів.
Прототип
 • Збираємо ідеї та відгуки.
 • Малюємо схеми та прототипи.
 • Оцінюємо та оновлюємо.
Дизайн
 • Фіналізуємо прототипи.
 • Розробляємо.користувацькі інтерфейси.
 • Користувацькі взаємодії.
Імплементація
 • Верстка сторінок.
 • Розробка функціоналу. 
 • Інтеграція сторонніх систем.
Тестування
 • Тестування різними техніками.
 • Виправлення помилок.
 • Запуск проекту.
Кейси
Заповніть форму та отримайте консультацію стосовно вашого проекту!
Замовити консультацію
Чому обирають нас
1. Професіоналізм

Для нас – це сукупність, знань, практичного досвіду і професійних навиків.
Ми прагнемо створювати не просто вражаючі, а максимально корисні та дієві речі.

2. Фокус на цілі

Чітко формулюємо цілі та успішно їх досягаємо, що дозволяє клієнту отримати висококласний продукт та збільшити прибуток компанії.

3. Швидкість

Технології не стоять на місці, тому ми приділяємо увагу сучасним тенденціям і швидко адаптовуємось до змін.
Цінуємо час клієнтів, дедлайн нас не лякає, адже поставлені задачі виконуємо вчасно, швидко та якісно.

4. Працюємо на результат

Успіх наших клієнтів – це наш успіх!
Саме тому ми розробляємо виключно якісні послуги, які забезпечують бізнесу розвиток.

5. Комплексна пропозиція

Замовивши пакет комплексного просування в нашій компанії, Ви отримаєте повноцінний маркетинговий відділ із крутих фахівців, які будуть стимулювати Ваші продажі та розвивати Ваш бренд в Інтернеті. Для кожного клієнта ми з нуля будуємо ефективну систему онлайн-маркетингу або доповнюємо модель, яка вже працює у Вашій компанії. Орієнтуємось на партнерство і тривалу співпрацю, яка буде грунтуватися на тісних та якісних відносинах.

Наші послуги
Ми у цифрах
Розроблених рекламних кампаній
Розроблених сайтів
Розроблених SEO кампаній
SMM
Комплексних рішень
І не думаємо зупинятись ;)
Технології
Заповніть форму та отримайте консультацію стосовно вашого проекту!
Замовити консультацію

Дизайн сайту

Одним із важливих органів сприйняття є бачення, зір. Те, що ми бачимо одразу ж формує нашу першочергову думку. Дуже важливо, щоб користувач, прийшовши на ваш сайт, за декілька перших секунд зрозумів що ви — серйозний гравець на ринку, і що ви професіонал своєї справи. Адже ваш сайт — це, можна так сказати, — обличчя вашого бізнесу.

Ви ж хочете викликати у вашого клієнта приємні емоції, більше того, ви хочете, щоб клієнт, прийшовши на ваш сайт був у захваті? Перші секунди — візуальна оцінка вашої компанії, і ми точно знаємо, що потрібно зробити, щоб той, хто щойно зайшов на ваш сайт, залишився з вами надовго.

UI UX дизайн: що таке та для чого це вам

Почнімо з розшифровки. UI – User Interface – користувацький інтерфейс. В чому його фішка — графічно зображається вигляд інтерфейсу, яких фізичних характеристик він набуває, тобто, чи буде користувачу зручно натискати кнопки мишкою, чи буде текст, який ви розмістили на сторінці читабельним, чи розмір кнопки закликає до того, щоб ви її натиснули, чи навпаки, вам хочеться закрити сторінку, і більше ніколи не заходити на сайт.

UХ – User Experience — користувацький досвід. Якщо простими словами — це те, наскільки зручно користувачу досягнути тієї чи іншої цілі, який досвід, чи, можливо, які емоції користувач отримав від роботи з вашим інтерфейсом.

Різниця між ними доволі проста: робота UХ заключається в тому, щоб детально розпланувати ваші дії на сайті, натомість UI придумує, як графічно повинен виглядати той чи інший крок.

Для того, щоб отримати певну ціль: адресу, телефон, продаж товару, тощо, необхідно спрогнозувати всі майбутні можливі дії користувача, який зайде на ваш сайт, при цьому настільки круто це зобразити графічно, щоб ваші клієнти повертались до вас знову і знову, адже дизайн сайту, насамперед, повинен викликати емоцію, при тому, позитивну.

Дизайн сайтів: важливе та не дуже

Ваш сайт — ваша вітрина, ваш імідж та ваші продажі. Саме тому, варто добре подумати перед тим, як віддати розробку дизайну не в ті руки. Незважаючи на те, що той, хто вам зробив дизайн сайту, ціна на який була/буде для вас приємною, переконує вас у тому, що все ок, ви з першого погляду зрозумієте, що він не тільки не приваблює, але й відвертає вас від вашого ж продукту.

Саме тому, відкриваємо вам декілька важливих інсайдів про які вам не розкажуть #тіждизайнери.

Без слів розуміти. Важливо, щоб клієнт, зайшовши на ваш сайт, одразу ж розумів, що ви йому пропонуєте, яким чином ви це робите, і для чого йому ваш продукт. Все це для вас робить дизайнер, він до найменших дрібниць вимальовує нюанси, які допоможуть тому, хто зайшов на сайт одразу ж зрозуміти, що ви йому пропонуєте.

Дизайн, як метод досягнути бажаного. Вище ми вже про це розказували трішки, але заглибимось в тему. Як би там не було, ваш сайт повинен продавати. Відповідно, завдяки дизайну, клієнт повинен бути налаштований на покупку. Для того, щоб клієнт отримав те, за чим прийшов, дизайн повинен не тільки бути відповідним до галузі, але й налаштовувати на емоції.

Втримати клієнта. І знову ж таки, одна з основних функцій. Важливо створити атмосферу комфорту та зручності, тоді ваш клієнт у ваших руках.

Беремо ексклюзивом. Звісно, унікальне та оригінальне притягує погляд. Але не забуваємо про комфорт та юзабіліті.

Секрети відкрили, тепер поговоримо про етапи розробки.

WebTune: пропонуємо ексклюзив

Можна умовно розділити процес розробки дизайну сайту, на декілька етапів:

 • обговорення, обговорення і ще раз — обговорення. Чому аж тричі? Це надзвичайно тривалий процес. Спершу ми в команді переглядаємо бриф клієнта та висуваємо своє бачення. Потім, маркетологи, традиційно аналізують конкурентів, вишукують найновіші та наймодніші новинки у сфері дизайну, пропонують команді, і ми знову обговорюємо;
 • наступний крок, візуалізація всіх наших ідей, враховуючи побажання клієнта та представлення макету;
 • розробка дизайну;
 • затвердження та здача сайту.

Повторюємось, ці етапи справді дуже умовні, адже роботи надзвичайно багато для кожного спеціаліста компанії. Варто уважно та детально продумати стратегію. Зібрати аналітику по цільовій аудиторії, виокремити основні цілі та задачі бізнесу, обрати відповідні кольори, створити загальну композицію, підібрати шрифти… і ще багато-багато всього.

Саме тому, ми точно потрібні вам, адже ми можемо запропонувати вам кінцевий результат, який вас приємно вразить. З нами вигідно:

 • наша ціль — успіх вашого бізнесу. Саме тому ми розробляємо унікальний дизайн сайту, враховуючи всі ваші побажання;
 • професіонали нашої компанії беруть до уваги ваш фірмовий стиль, і мова не тільки про кольори та логотипи;
 • так, ми створюємо адаптивний дизайн, саме тому ваш сайт буде ідеально виглядати на екрані смартфону, планшету, тощо;
 • дизайн, створений нами відрізнить вас від конкурентів;
 • ми — це не тільки розробка сайтів та дизайн, ми — це величезна кількість аналітики та маркетингу, які в результаті дозволяють нам показати вам ідеальний ексклюзивний дизайн сайту.

Будьте в тренді разом з WebTune!