Напишіть нам

Портфоліо

разработка интернет магазина одежды

FLY STYLE

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин одягу, взуття та аксесуарів.

Mediostar

Корпоративний сайт

Клініка лазерної та естетичної косметології

УкрПол

Інтернет-каталог

Виробництво паперової та картонної упаковки. Україна, Львів

RAMSEY

Інтернет-магазин

Магазин брендового чоловічого одягу Україна, Львів

Kratki

Інтернет-магазин

Європейський лідер з виробництва камінів та печей, а також їх комплектуючих. Виробництво печей. Польща

Гопак

Корпоративний сайт. Інтернет-магазин

«Гопак» – це сучасний український ресторан гуцульської, старогалицької та традиційної кавказької кухні

Nadin-NTI

Сайт-каталог

“NADIN – NTI”- виробник дитячого одягу та постільної білизни.

МебліКреденс

Односторінковий сайт

Регіональний лідер з виробництва меблів.

VALLO

Сайт-каталог

Виробництво та продаж меблів. Ринок Данії, Осло.

Ellans

Інтернет-магазин

Виготовлення та дистрибуція алкогольних коктейлів.

Веб дизайн

Британські вчені, які досліджують буквально все, як нам це загальновідомо, на етапі розвитку сайтів, як мережі продажу товарів для клієнтів, опублікували дуже цікаву статтю. В ній вони описували саме те, що цікавить буквально всіх власників сайтів: скільки часу потрібно людині, для того, щоб зрозуміти користь ресурсу та зробити покупку. Отже: людина, яка зайшла на ваш сайт за одну двадцяту секунди вже розуміє чи сайт корисний для неї, чи вона знайшла те, що шукала, і чи людина прийме рішення здійснити покупку чи використати послугу, яку ви пропонуєте. Уявляєте? Всього одна двадцята секунди!

Для нас, як для розробників, ця цифра, в принципі, була шокуюча. Але, ми- в WebTune практики, і завдяки нашому доволі тривалому досвіду у розробці сайтів, створенні дизайну та веб-дизайну сайтів — точно знаємо як зробити так, щоб сайт, веб-дизайн якого буде ексклюзивним та унікальним, не тільки привабив користувача, а й привів його до цілі, яка для вас буде успішною.

Та, перед тим, як розказувати вам, чому ми та наші дизайни такі круті, трішки введемо вас в курс створення, основних моментів та процесу загалом, щоб і ви орієнтувались у тому, що таке веб дизайн сайту, як воно все працює та, власне, чому воно працює.

Створення сайту: веб-дизайн

Насправді, створення сайту з нуля, робота клопітка та тривала. Хоча, тут і залежить від того, який це повинен бути сайт (візитка, лендінг, корпоративний, інтернет-магазин), та все ж, основна справа полягає у тому, як найкраще запропонувати клієнту послугу, продукт чи бренд так, щоб кожен, хто заходить на ваш ресурс не тільки клікав на кнопочки та читав інформацію про вас, але й отримав саме те, за чим він прийшов.

Саме тут, на початковому етапі розробки сайту і створюється веб-дизайн сайту з нуля. Коротко про те, що таке веб-дизайн: проектування структури веб ресурсу (це про ваш сайт), забезпечення зручного користування та отримання кінцевої цілі для користувача. Результат роботи веб-дизайнера — макет, говорячи простими словами, картинка, на якій ви можете побачити, як виглядатимуть сторінки вашого сайту.

Кращий веб-дизайн

Процес роботи спеціалістів WebTune виглядає приблизно так:

  • ви заповнюєте бриф, або приходите до   нас;
  • ми обговорюємо всі деталі;
  • надсилаємо вам готовий макет.

Хоча, виглядає все дуже просто та швидко, але важливим у цьому процесі є детальне обговорення побажань клієнта та інформація, яку ви нам зможете надати, адже надзвичайно важливим є дотримування корпоративних (брендових) кольорів, для того, щоб користувач, який з вами вже знайомий, зайшовши на сайт вперше, вже знав що це — саме ви, і для того, щоб користувач, який тільки познайомився з вами, міг вже підсвідомо зрозуміти, що дані кольори, зображення логотипи — це ваша компанія.

Тепер розказуємо секрети нашого успіху. І так, все по-порядку.

  1. Стратегія. Важливо при розробці веб дизайну, ціна на який в нас, до речі, дуже доступна, зважати розробити правильний план дій, щоб користувач одразу ж зрозумів, що ви йому пропонуєте.
  2. Візуал. Логічна структура обов’язково повинна бути доповнена дизайном. Все важливе — виділяємо, шрифти та кольори поєднуємо ідеально, і не перевантажуємо ваш ресурс графічними “фішками”.
  3. Ексклюзив. Можна сказати. Що ми також працюємо з шаблонами, адже все залежить від побажання клієнта. Але ми дуже любимо ексклюзивний дизайн, адже це — розумний креатив. Нам надзвичайно велике задоволення приносить успіх наших клієнтів саме тому, ми пропонуємо унікальний дизайн web сайта, погодьтесь, у світі, де повно копій оригінальність цінується понад усе.
  4. Відповідність. Ми реально в курсі останніх тенденцій у веб дизайні. Наш дизайн — унікальний але з дотриманням відповідних вимог. Так, ми робимо в обов’язковому порядку адаптивний дизайн, ми ж в курсі, що більше частина людей користується не тільки комп’ютером. Так, ми не перевантажуємо сайт інформацією. Проекти, які розробили професіонали нашої компанії чіткі, лаконічні та, водночас, надзвичайно інформативні. Тексти та зображення – професійні та унікальні. Шрифти — зрозумілі, іконки та інший візуал — максимально “спілкуються” з користувачами.

Висновок: спеціалісти, яких ви шукали

Рекомендуємо ознайомитись з відгуками про нашу компанію та з нашими проектами. Тільки тоді ви зрозумієте всю силу веб дизайну, який ми розробляємо. Зверніть особливу увагу на те, що ви відчули одразу ж, коли побачили проект, розроблений професіоналами WebTune, і після того сміливо зв’яжіться з нами, щоб і вас сайт був настільки ексклюзивним, унікальним та привабливим для користувача, а ви — отримали ще більшу кількість клієнтів.