Напишіть нам
Портфоліо

Spiderfoot

Сайт візитка

Стартап в галузі ІТ безпеки. Їх продукт дає змогу знаходити всю доступну в інтернеті інформацію про конкретну компанію

Metootruth

Суспільна платформа

Американський серійний підприємець котрий хотів створити платформу для відомого на заході інтернет-руху #metoo

Австралійська туристична агенція яка спеціалізується на турах по крафтових пивоварнях Австралії та Нової Зеландії

Гопак

Сайт ресторану

«Гопак» – це сучасний український ресторан гуцульської, старогалицької та традиційної кавказької кухні

Дрімка

Інтернет магазин

“Дрімка” – фабрика букових ліжок із досвідом понад 10 років. Продукція фабрики представлена ​​по дилерській мережі майже в усіх регіонах України.

Віка-профіль

Сайт каталог

Віка-Профіль є доволі відомим та популярним виробником та дистриб’ютором металопрофілю для гіпсокартонних систем

Nadin-NTI

Сайт каталог

“NADIN – NTI”- виробник дитячого одягу та постільної білизни.

Граніт Стиль

Сайт-каталог

Компанія “Граніт Стиль” пропонує широкий вибір гранітної та базальтової бруківки з доставкою.

Mediostar

Корпоративний сайт

Клініка лазерної та естетичної косметології

carpet

BALTA

Інтернет-магазин.

Офіцйний дистриб’ютор ковроліну TM Balta.

BELLIGHT

Інтернет-каталог. Корпоративний веб-сайт

Європейський лідер з виробництва світло-діодних ламп. Польща

МебліКреденс

Односторінковий сайт

Регіональний лідер з виробництва меблів.

Веб дизайн

Британські вчені, які досліджують буквально все, як нам це загальновідомо, на етапі розвитку сайтів, як мережі продажу товарів для клієнтів, опублікували дуже цікаву статтю. В ній вони описували саме те, що цікавить буквально всіх власників сайтів: скільки часу потрібно людині, для того, щоб зрозуміти користь ресурсу та зробити покупку. Отже: людина, яка зайшла на ваш сайт за одну двадцяту секунди вже розуміє чи сайт корисний для неї, чи вона знайшла те, що шукала, і чи людина прийме рішення здійснити покупку чи використати послугу, яку ви пропонуєте. Уявляєте? Всього одна двадцята секунди!

Для нас, як для розробників, ця цифра, в принципі, була шокуюча. Але, ми- в WebTune практики, і завдяки нашому доволі тривалому досвіду у розробці сайтів, створенні дизайну та веб-дизайну сайтів — точно знаємо як зробити так, щоб сайт, веб-дизайн якого буде ексклюзивним та унікальним, не тільки привабив користувача, а й привів його до цілі, яка для вас буде успішною.

Та, перед тим, як розказувати вам, чому ми та наші дизайни такі круті, трішки введемо вас в курс створення, основних моментів та процесу загалом, щоб і ви орієнтувались у тому, що таке веб дизайн сайту, як воно все працює та, власне, чому воно працює.

Створення сайту: веб-дизайн

Насправді, створення сайту з нуля, робота клопітка та тривала. Хоча, тут і залежить від того, який це повинен бути сайт (візитка, лендінг, корпоративний, інтернет-магазин), та все ж, основна справа полягає у тому, як найкраще запропонувати клієнту послугу, продукт чи бренд так, щоб кожен, хто заходить на ваш ресурс не тільки клікав на кнопочки та читав інформацію про вас, але й отримав саме те, за чим він прийшов.

Саме тут, на початковому етапі розробки сайту і створюється веб-дизайн сайту з нуля. Коротко про те, що таке веб-дизайн: проектування структури веб ресурсу (це про ваш сайт), забезпечення зручного користування та отримання кінцевої цілі для користувача. Результат роботи веб-дизайнера — макет, говорячи простими словами, картинка, на якій ви можете побачити, як виглядатимуть сторінки вашого сайту.

Кращий веб-дизайн

Процес роботи спеціалістів WebTune виглядає приблизно так:

  • ви заповнюєте бриф, або приходите до   нас;
  • ми обговорюємо всі деталі;
  • надсилаємо вам готовий макет.

Хоча, виглядає все дуже просто та швидко, але важливим у цьому процесі є детальне обговорення побажань клієнта та інформація, яку ви нам зможете надати, адже надзвичайно важливим є дотримування корпоративних (брендових) кольорів, для того, щоб користувач, який з вами вже знайомий, зайшовши на сайт вперше, вже знав що це — саме ви, і для того, щоб користувач, який тільки познайомився з вами, міг вже підсвідомо зрозуміти, що дані кольори, зображення логотипи — це ваша компанія.

Тепер розказуємо секрети нашого успіху. І так, все по-порядку.

  1. Стратегія. Важливо при розробці веб дизайну, ціна на який в нас, до речі, дуже доступна, зважати розробити правильний план дій, щоб користувач одразу ж зрозумів, що ви йому пропонуєте.
  2. Візуал. Логічна структура обов’язково повинна бути доповнена дизайном. Все важливе — виділяємо, шрифти та кольори поєднуємо ідеально, і не перевантажуємо ваш ресурс графічними “фішками”.
  3. Ексклюзив. Можна сказати. Що ми також працюємо з шаблонами, адже все залежить від побажання клієнта. Але ми дуже любимо ексклюзивний дизайн, адже це — розумний креатив. Нам надзвичайно велике задоволення приносить успіх наших клієнтів саме тому, ми пропонуємо унікальний дизайн web сайта, погодьтесь, у світі, де повно копій оригінальність цінується понад усе.
  4. Відповідність. Ми реально в курсі останніх тенденцій у веб дизайні. Наш дизайн — унікальний але з дотриманням відповідних вимог. Так, ми робимо в обов’язковому порядку адаптивний дизайн, ми ж в курсі, що більше частина людей користується не тільки комп’ютером. Так, ми не перевантажуємо сайт інформацією. Проекти, які розробили професіонали нашої компанії чіткі, лаконічні та, водночас, надзвичайно інформативні. Тексти та зображення – професійні та унікальні. Шрифти — зрозумілі, іконки та інший візуал — максимально “спілкуються” з користувачами.

Висновок: спеціалісти, яких ви шукали

Рекомендуємо ознайомитись з відгуками про нашу компанію та з нашими проектами. Тільки тоді ви зрозумієте всю силу веб дизайну, який ми розробляємо. Зверніть особливу увагу на те, що ви відчули одразу ж, коли побачили проект, розроблений професіоналами WebTune, і після того сміливо зв’яжіться з нами, щоб і вас сайт був настільки ексклюзивним, унікальним та привабливим для користувача, а ви — отримали ще більшу кількість клієнтів.