Напишіть нам

Портфоліо

WOK Sushi

Cайт з доставки їжі

Контекстна реклама Google Ads для інтернет-магазину медичної  техніки.

MuesliMania

Контекстно-медійна реклама. Ремаркетинг. Реклама YouTube

Виробник сухих сніданків. Харчова промисловість. Україна, Львів

Реклама в інтернеті

Інтернет реклама на даний момент найбільш поширений спосіб продати користувачеві товари чи послуги, які пропонує ваша компанія. В WebTune, працюючи з рекламою ми допомагаємо вам не тільки запустити рекламне оголошення, а й впровадити найбільш ефективний інструмент для розвитку вашого бізнесу. Використовуючи послуги, які надає наша компанія, у вас є можливість збільшити продажі, виключаючи неефективне використання бюджету.

Особливості розміщення реклами в інтернеті

 1. Дії. Інтернет реклама просто маст-хев кожного маркетингового плану. Для початку, це надзвичайно швидкий та дієвий спосіб одразу ж після запуску сайту отримати перших клієнтів та здійснити перший десяток, то і першу сотню продаж. Ви можете гучно заявити про свій бренд, компанію, товар чи послугу. Ну а потім, завдяки тому, що саме така реклама завжди у потрібному місці та у потрібний час, є чудова нагода змусити користувача/клієнта діяти: заповнити форму, залишити пошту, перейти на сайт чи здійснити покупку миттєво.
 2. Охоплення. В залежності від того, яка мета слідує за запуском інтернет- реклами, ви, все ж, можете отримати значно більше. Ваша мета — сформувати базу e-mail потенційної цільової аудиторії, для подальшого впровадження вже розробленої e-mail маркетингової стратегії — в додачу отримуєте зацікавлену аудиторію, яка пізніше знайде вас сама (залежить від вдалого таргетингу та реклами безпосередньо), потенційних клієнтів та навіть перші продажі. Величезна кількість охоплення — значний плюс.
 3. Сегментування. Довіртесь професіоналам, і кожна реклама буде приносити вам втричі більший прибуток, аніж бюджет, який ви використали. Чому? Правильна сегментація аудиторії дозволяє показувати рекламу в інтернеті тільки найбільш зацікавленим, і саме в той момент, коли вони цього потребують. А що це означає? – Миттєвий продаж товару чи послуги.
 4. Результат. Вже через сорок вісім годин після запуску рекламної кампанії ви можете проаналізувати її ефективність, кількість переходів, кількість покупок, результативність, тощо.

Це дозволить вам не тільки чітко побачити, куди пішов бюджет, а й зрозуміти як правильно оптимізувати рекламу через інтернет наскільки коректно, щоб завжди бути в плюсі.

Збільшуємо прибуток з Webtune

Основний принцип, яким ми користуємось в роботі — успіх вашого бізнесу та збільшення прибутку вашої компанії. Що це нам дає? Успішні кейси та притік клієнтів. Саме тому, ми працюємо для вас.

Що ми робимо:

 • аналізуємо. Ми активно працюємо з вами. Отримуємо основну інформацію щодо вашого бізнесу, поставлених задач та цілей. Аналізуємо конкурентів та більше дізнаємось про найбільш вигідні сторони вашої компанії;
 • збираємо. Опрацьовуємо масу інформації, збираємо пошукові запити щодо товарів чи послуг, які ви пропонуєте, аналізуємо та даємо відповідь на основне запитання: як налаштувати найкращу рекламу в інтернеті, щоб ви максимально швидко отримали велику кількість клієнтів;
 • налаштовуємо. Детально сегментуємо зібрані пошукові запити для створення розумних оптимізованих якісних рекламних оголошень;
 • робимо висновки. Навіть найбільш привабливе та розумне оголошення може мати певні недоліки після запуску. Тому ми постійно проводимо аналіз та покращуємо їх для досягнення найбільш успішного результату, що дозволить не тільки привести вам клієнтів, а й ефективно використовувати рекламний бюджет.

Інтернет реклама просування

Вся реклама в інтернеті є потрібною та націлена на збільшення потоку клієнтів та продаж. Але вона ділиться на різноманітні типи та види. Для того, щоб зрозуміти, що саме підходить для вашого бізнесу, звертайтесь до професіоналів нашої компанії. Ну, а щоб ви орієнтувались у тому, що ми можемо для вас зробити, рекомендуємо розглянути які види реклами в інтернеті існують:

 • контекстна реклама. Користувач вводить запит у полі пошуку — в результаті отримує список сайтів (декілька перших — реклама) у відповідь на запит;
 • ремаркетинг. Показуємо рекламу користувачу, який відвідував ваш сайт, бачив рекламу, але не зреагував. Нагадуємо про себе;
 • банерна. Показуємо наш банер, натиснувши на який користувач переходить на нашу цільову сторінку, на інших сайтах;
 • Google Shopping. Товарне оголошення, завдяки якому користувач може порівняти ціну та характеристики різноманітних магазинів та зробити покупку миттєво. Показується невелике фото, мінімальний опис, ціна. Найбільшим попитом користується у власників інтернет-магазинів;
 • відеореклама. Відеоролик на YouTube. Чудова можливість заявити про свою присутність на ринку;
 • соціалки. Відносно недорога реклама в інтернеті, можливо, найбільш популярна зараз;
 • тізерна. Оголошення, на якому присутні заголовок і фото;
 • CPA -ви показали рекламу, користувач виконав дію, ви оплатили рекламу;
 • мобільна інтернет реклама;
 • геоконтекстна. Її бачать користувачі тільки певної обраної вами місцевості;
 • вірусна. Надзвичайно креативні відео, зображення, тощо, мета яких зробити так, щоб ви самостійно хотіли поділитись рекламою;
 • e-mail. Такий вид реклами ще не втратив своєї популярності і є досить актуальним;
 • спливаюча. Поп-ап. Буквально випливає. Зазвичай це картинка або надзвичайно коротке відео із закликом до дії;
 • пуш. Схоже до поп-апу;
 • CEO. Вважається одним із видів довготривалої реклами. Якщо правильно все налаштувати, то ваш сайт завжди знаходитиметься на перших позиціях у пошуковику.

Спеціалісти компанії працюють з усіма видами інтернет реклами. Робота з нами — це ефективне використання бюджету, досягнення цілей, збільшення потоку клієнтів, успіх вашого бізнесу!