Створення сайту на WordPress

створення сайту вордпресс

Розкажемо вам те, у що вам буде дуже важко повірити: тільки 60% представників малого бізнесу мають свій власний сайт. Інша частина вважає створення сайту – зайвими витратами. Ми відкриємо вам невеликий секрет: створити свій сайт можна за дуже невеликі кошти, і звісно ж, з мінімальною допомогою спеціалістів. Як? – Створити сайт на WordPress.

Що ж таке цей WordPress та які його переваги? Отже, поїхали.

Написання сайту на WordPress

Вордпресс вважають однією з кращих систем по управлінню контентом. З його допомогою ви можете легко створити, редагувати контент, що опублікували на сайті, при цьому не вивчаючи ні однієї мови програмування.

Дехто вважає, що це звичайна платформа, завдяки якій блогери, коли ще не існувало Instagram могли розкручувати свій власний бренд. Ми ж вважаємо, що ви можете його використовувати і для створення корпоративних сайтів та лендінгів, хобі сайтів чи портфоліо.

Створення сайту на WordPress: чому саме ця платформа

Якщо ви хочете мати власний сайт, але не дуже хочете витрачати багато коштів на розробку сайту, то саме платформа WordPress – ваш ідеальний варіант. Зекономлені кошти краще витратити на маркетинг.

Якщо ж ви є керівником великого серйозного виробництва чи офіційним представником бренду, і для того, щоб саме ваше ім’я (назва компанії чи бренду) відповідали найвищому рівню, тоді вам таки слід звернутись до спеціалістів та створити сайт з нуля з унікальним функціоналом. А от для всього іншого підійде платформа Вордпресс.

Розробка сайтів на WordPress: який вид сайту можна створити

Особливістю цієї платформи є її унікальність, ви можете з її допомогою створити будь-який тип сайту. Це може бути блог чи магазин, інформативний сайт чи корпоративний, соцмережа, тощо. Інколи, навіть великі компанії для створення дочірніх сайтів використовують саме цю платформу.

З сайтом, розробленим на інших платформах є дуже багато роботи, і слід залучати різноманітних спеціалістів, починаючи від програмістів, закінчуючи маркетологами, оптимізаторами, дизайнерами. Вам необхідно буде убезпечити сайт від різноманітних хакерських атак, оптимізувати його під видачу на мобільні гаджети, тощо. З WordPress – ви навіть не будете думати про це все, адже вам варто тільки завантажити спеціальні плагіни, щоб убезпечити свій сайт та розумно ним керувати і наповнювати його контентом.

Щодо дизайну – проблема також відпадає, адже платформа сама пропонує вам безкоштовний (є і платний) доступ до величезної кількості різноманітних шаблонів. Вам варто тільки обрати його та починати роботу.

Щодо оптимізації – завдяки плагінам, ви можете постійно розширювати функціонал свого сайту, наприклад, додавати різні системи оплати, створювати додатковий шар безпеки, створювати форму для збору контактів.

Щодо встановлення. Офіційна політика платформи наступна: ви можете створити свій сайт всього за п’ять хвилин. Тобто, вам не треба вивчати мови програмування, вам не потрібно читати все про WordPress та створення сайту на WordPress в інтернеті, вам не потрібно дивитись ту величезну купу відео, де хтось говорить про невідомі і незрозумілі для вас речі. Вам варто витратити всього п’ять хвилин і у вас вже є свій власний сайт.

Інтерфейс користувача – дуже зручний та інтуїтивно зрозумілий. Щоб ним користуватись не потрібно отримувати якісь додаткові знання. Ви можете легко створювати та редагувати нові сторінки, додавати графічний контент.

Створення сайту з нуля на wordpress – процес доволі легкий. Навіть якщо вийде якесь нове оновлення, чи з’явиться новий плагін, а ви не будете знати як ним користуватись, просто зверніться до підтримки, і вам швидко допоможуть з усім розібратись.

Трішки вище ми вже говорили про адаптацію під мобільні пристрої. Так от, зазвичай необхідно виконати дуже багато роботи для того, щоб на мобільному ваш сайт виглядав ідеально, а от з Вордпресом проблеми як такої взагалі не виникає, адже всі шаблони вже адаптовані.

Закриваємо першу десятку корисностей налаштування сайту на WordPress.

Великі сайти на WordPress: оптимізація

Ми вже неодноразово розказували вам, що SEO оптимізація сайту – це є дуже тривалий та важкий процес. А от з платформою WordPress вам буде значно легше, адже тут є спеціальний плагін, що допомагає легко та швидко оптимізувати всі сторінки сайту, згідно семантичного ядра.

Управління адміністративною панеллю сайту – це дуже цікаво. Адже, для початку, це дуже простий та легкий процес, ну а потім, ви можете включити свою фантазію та вносити туди різноманітний тип контенту. Наприклад, ви можете створювати галереї чи додавати додаткові віджети, ви можете попередньо запланувати публікацію контенту на місяць чи навіть на рік вперед і бути впевненими, що система все робить правильно.

Ви можете запустити на WordPress блог чи інтернет магазин, інформаційний сайт чи соціальну мережу, все це робиться дуже легко та дуже швидко.

Особливістю є також те, що ви можете підключати різноманітні сторонні сервіси та додатки, додати дві мови на сайт, а то і більше.

Створюємо сайт на WordPress: резюме

Платформа WordPress – це справді хороший сервіс, що дозволяє створити вам сайт будь-якого типу, та працювати з ним самостійно. Але, якщо ви взагалі не хочете витрачати на це свій час, то звертайтесь до спеціалістів компанії WebTune, ми працюємо з різними платформами, і обов’язково зробимо так, щоб ваш сайт мав не тільки привабливий вигляд, а й виходив в ТОП пошуку.