Основні тренди веб-дизайну

тренды веб дизайна 2021

Успіх сайту багато в чому залежить від якості дизайну. Важливо розуміти основні тренди веб дизайну 2021 року, тому що те, що було популярним ще кілька років тому, сьогодні вже не актуальне. Щоб сайт був ефективним, привертав увагу нових клієнтів і залишив усіх конкурентів позаду – необхідно стежити за всіма тенденціями моди. Адже немає нічого постійного. Мало створити хороший електронний ресурс, важливо постійно його розвивати і вдосконалювати. Розглянемо детальніше, на що потрібно звернути увагу в роботі, в який бік рухатися і які інструменти для цього застосовувати.

Основні тренди у веб дизайні 2021 року

Веб-дизайн – це мистецтво поєднання творчості і технологій. За останні роки він зазнав багатьох змін. Які ж сучасні віяння даного напрямку?

Темна кольорова гамма

Раніше білий фон визнавали мало не єдиним виходом, щоб забезпечити наявність вільного простору. Однак, в останні роки різні відомі компанії, такі як Apple або Hublot, стали додавати в свої портфоліо темні тони, завдяки чому сайт виглядає стильним і елегантним одночасно.

Крім того, дослідження виявили, що такі тенденції дизайну веб-сайтів сприяють більш економній витраті заряду пристрою і краще сприймаються людським оком, так як темний колір створює меншу напругу для очей.

Мінімалізм і простота

Все більш популярним стає мінімалізм у всіх сферах життя. Його основна суть – позбутися від усього зайвого, акцентувавши увагу відвідувача виключно на найголовнішому. Всі елементи, розміщені на сайті, повинні виконувати свою функцію. Якщо цього не відбувається – їх можна сміливо видаляти.

Між деталями обов’язково має бути вільний простір, а інтерфейс необхідно робити простим і зручним для повсякденного користувача. Дизайн і його тенденції в UX/UI дозволяють зосереджуватися на контенті, а не формі його подачі. Тому публікації повинні бути корисними і цікавими.

основні тренди веб дизайну

Повноекранне відео

Чимало нових сайтів використовують повноекранні відео, щоб збільшити залученість відвідувачів. До того ж це зручно, так як не потрібно гортати сторінку вниз, щоб відшукати необхідну інформацію. При цьому інтерактивність може виступати як окремим елементом, так і стати стильним доповненням до створеного UI дизайну, що використовується в якості заставки.

Сінемаграфи і гіф-зображення

Сінемаграфи представляють собою зображення з частковою анімацією. Подібні статичні ілюстрації тільки почали набирати популярність, в той час як гіфки давно використовуються в дизайні і до цих пір не здають своїх позицій.

Не дарма кажуть, що рух – це життя. При розробці сайтів це правило також працює і приваблює своєю оригінальністю.

3D-зображення і геометрія

Безперечні тренди в веб дизайні 2021 року – використання тривимірних технологій. Також часто можна зустріти різні геометричні фігури. У рекламних роликах використовують поєднання тривимірних форм і плаваючих об’єктів, які разом створюють дивовижний футуристичний ефект.

Тіні і градієнти

До звичних тіней і градієнтів тепер додають більше легкості. Все це можна міксувати з пастельними тонами і 3d іконками. За фактом виходить мінімалізм, але більш об’ємний, ніж його класична версія.

Божевільні форми і яскраві кольори

Яскрава палітра, безсумнівно, входить в сучасні тренди дизайну сайтів 2021 року. Вона допоможе висловити свою індивідуальність, виділитися серед конкурентів, зробити плоский дизайн значно дорожче на вигляд.

Колажі та змішані техніки

Колаж є поєднанням фотографій, графіки, ілюстрацій, що рухаються, і тексту. Сьогодні в моді анімовані колажі, декоративні шрифти, а також художні текстури. Це ідеальний спосіб внести креативу і виділити власний бренд.

Напівпрозорі кнопки

Добре виглядають і не перевантажують сайт напівпрозорі кнопки. Вони відмінно виконують свої функції, але при цьому не закривають екран, візуально збільшуючи його.

Органічний дизайн

Сучасні тренди веб дизайну 2021 року рясніють закликами берегти природу і світ навколо нас. Такий графічний дизайн підвищує увагу до проблем екології і захисту навколишнього середовища. Це виражається у використанні теплих землистих кольорів, природних форм і необроблених органічних текстур.

сучасні тренди дизайну сайтів

А ваш сайт в тренді?

Навряд чи хтось сперечатиметься, що візуальний погляд на сайт здатний багато розповісти про ресурс, викликати інтерес або, навпаки, відбити бажання перебувати на ньому. Переглянувши дані різних джерел, ви побачите, що варіантів і способів висловити свою індивідуальність безліч. Головне – зробити правильний вибір. Веб студія WebTune готова вам з цим допомогти, враховуючи специфіку вашої роботи, побажання клієнта і, звичайно ж, основні тренди в веб дизайні 2021 року.