Як подати оголошення у Фейсбуці

як подати оголошення у фейсбуці

Як зробити оголошення в Фейсбуці правильно, аби воно принесло максимальний результат? Виявляється, є певні правила, які допоможуть зробити об’яву більш ефективною. Ознайомимося з ними більш детально.

Поради щодо написання оголошень

Щоб створити гарне оголошення, варто дотримуватись наступних рекомендацій:

 1. Уважно підбирайте зображення. Це важливий елемент, який у першу чергу потрапляє на очі користувача. В залежності від правильно обраного малюнку, людина може прогорнути стрічку чи зацікавитись і перейти на вашу сторінку.
 2. Привертайте увагу. Зробити це можна шляхом використання мемів, доречного зображення, вдалого вислову тощо.
 3. Обирайте вдалі вислови. Не знаєте, як написати оголошення у Фейсбуці? Текст має бути максимально коротким, адже мало хто захоче читати занадто довгий пост, цінуючи власний час. Кожне слово має нести відповідне смислове навантаження, максимально ясно та чітко висловлюючи вашу думку. Все зайве краще прибрати.
 4. Почніть з питання. Один з ефективних способів зробити так, аби аудиторія зацікавилась, — поставити їй питання, на яке вона дасть позитивну відповідь. Наприклад: «хочете завжди виглядати неперевершено?» Наступне речення має продавати ваш товар, відповідаючи на логічне питання, де ж його придбати. Наприклад: «Стильний і доступний одяг у нашому магазині!».
 5. Звертайтеся до аудиторії. Фраза «ми продаємо вдвічі дешевше» звучить не так переконливо, як «ви отримуєте удвічі дешевше».
 6. Протестуйте на мобільному. Важливо, щоб ваше оголошення Фейсбук показував не тільки в комп’ютерній версії, але й мобільній. Перевірте, аби об’ява виглядала однаково на всіх пристроях.
 7. Не забувайте про оновлення. Налаштування дозволяють зробити більш точний таргетинг, звернутися до користувачів, знайти відгук і отримати конверсії.

Для просування власної продукції наприкінці оголошення спеціалісти по рекламі рекомендують розмістити призов до дії. Це можуть бути кнопки «забронювати зараз», «дізнатися більше», «відправити повідомлення», «підписатися», «зв’язатися з нами» тощо.

Тестуйте різні варіанти та обирайте найбільш ефективні саме для вас.

фейсбук оголошення

Як розмістити оголошення в Фейсбуці

Алгоритм розміщення об’яви через рекламний аккаунт наступний:

 1. У правому верхньому куті натисніть кнопку «Створити рекламу».
 2. Оберіть мету. Наприклад, «кліки на веб-сайт», якщо хочете, аби користувачі переходили на сторінку вашого інтернет-магазину.
 3. Конверсії на ресурс. У відповідному полі необхідно ввести url-сайту, а також обрати цільову дію.
 4. Залучення для публікації. Стане в пригоді, якщо у вас є своя група або сторінка в мережі. Так ви зможете залучити увагу друзів і підписників до контенту.
 5. Завантажте фото, відео (якщо є), текст. Обов’язково придумайте назву, яка чіпляє.
 6. Після того, як усі налаштування готові, текст написаний, файли завантажені, потрібно натиснути кнопку «опублікувати».

Якщо хочете на Фейсбук оголошення дати в групі, в меню зліва від стрічки новин варто обрати необхідну групу. Перейдіть у «фото/відео» вгорі та завантажте свій матеріал. Наприкінці необхідно натиснути «опублікувати».

У соціальній мережі можна додавати зображення, відео, різні файли, створювати опитування, змінювати публікації, відмічати людей тощо. Фейсбук надає багато можливостей, треба тільки вміти ними користуватися. Якщо немає бажання витрачати на це час, завжди можна звернутися до професіоналів.

Веб-студія WebTune має багаторічний досвід створення сайтів, їх просування, зокрема, налаштування реклами в соціальних мережах. Якщо ви досі не знаєте, як подати оголошення в Фейсбук, звертайтеся до наших фахівців.