Підтвердження компанії Facebook

подтверждение компании Facebook

За останні кілька місяців блокування рекламного аккаунта Фейсбук і Instagram стало особливо актуальною проблемою. І найчастіше це стосується нових рекламних кабінетів. Не обов’язково серйозно порушувати правила, щоб отримати блок, проте важливо знати, як цьому запобігти у майбутньому.

Підтвердження компанії допоможе підвищити довіру до облікового запису та зменшить ймовірність блокування рекламного кабінету чи Бізнес-менеджера. Також, у разі блокування процес відновлення реклами займе менше часу та зусиль.

І хоча в Facebook у налаштуваннях та в підказці вказано, що не всі компанії мають проходити підтвердження, підтримка платформи все ж рекомендує це зробити для подальшої  безпроблемної  рекламної діяльності.

Що необхідно щоб здійснити успішне підтвердження компанії Facebook?

 • сайт;
 • документи;
 • доменна пошта (електронна адреса з доменним ім’ям компанії).

Підтверджуємо компанію покроково:

 • Заходимо в Facebook Business Manager – розділ Налаштування компанії – Центр безпеки;
 • Для початку включаємо двофакторну аутентифікацію для всіх, хто має доступ/керує Бізнес-менеджером;
 • Після цього переходимо безпосередньо до підтвердження компанії (тиснемо кнопку «Почати підтвердження»);
 • У відповідному розділі заповнюємо всі поля, використовуючи юридичні дані, які вказані в реєстраційних документах компанії;
 • Наступним кроком, щоб здійснити підтвердження компанії Facebook, буде завантаження документів компанії. Оскільки української мови у випадаючому списку немає, обираємо за замовчуванням російську;
 • У наступному розділі знову потрібно завантажити документи, на яких буде точно вказана адреса компанії, індекс і телефон;
 • І наприкінці завершуємо підтвердження по пошті. Скопіюйте код, який прийде на пошту і вставте у відповідне поле в формі.

Все, ваші дані відправлено і тепер залишається чекати на розгляд. Зазвичай, це займає від кількох днів до двох тижнів, щоб підтвердити компанію.

Важливо: при перевірці враховуються та співставляються дані із сайту, тому інформація з документів (назва компанії, точна адреса, телефон та інші дані) має збігатись із вказаною на сайті.

как подтвердить бизнес менеджер фейсбук

Як підтвердити бізнес-менеджер Фейсбук при неактивній кнопці?

А тепер найцікавіше: ви маєте всю необхідну інформацію, але підтвердити компанію неможливо, оскільки у Бізнес-менеджері не активна кнопка запуску підтвердження компанії. Що тоді?

Активувати її можна ось так:

 1. Переходимо на сайт http://developer.facebook.com/
 2. Якщо раніше не реєструвалися, справа у верхній частині вибираєте «Почати роботу» і заповнюєте форму з підтвердженням вашого акаунта по пошті.
 3. Далі вибираємо «Створити додаток». Також заповнюємо форму: вибираємо категорію «Для компанії», називаємо додаток, вказуємо пошту, призначення і в кінці вибираємо Бізнес-менеджер, в якому необхідно активувати кнопку Facebook «Підтвердження компанії».
 4. Якщо ви вже зареєстровані на http://developer.facebook.com/ , тоді у верхній лівій частині вікна натисніть на пункт меню «Мої додатки». У вікні натисніть «Створити додаток» і пройдіть вищеописані кроки.
 5. У випадку, якщо у вас є цей додаток (вже створили раніше, однак не застосували)  – скопіюйте його ID та поверніться в налаштування Бізнес-Менеджера: https://business.facebook.com/settings/.

У лівій частині виберіть пункт меню «Облікові записи» – «Додатки» і переконайтеся, що там відображається створений додаток.

Так само, щоб пройти підтвердження компанії Фейсбук, можна перевірити наявність додатку відразу після створення, як описано вище в пунктах 3 і 4.

Якщо немає – натисніть «Додати» – «Підключення ID додатка» і вставте його ID.

Після цього у Бізнес-менеджері виберіть пункт меню «Центр безпеки» – «Почати підтвердження» (в розділі Підтвердження компанії). Заповніть необхідні поля і завершіть процедуру.

Якщо не відображаються вищевказані пункти меню в Бізнес-менеджері, виконайте наступні дії:

 1. Почистіть cache і cookies в налаштуваннях браузера;
 2. Використовуйте Google Chrome;
 3. Спробуйте здійснити підтвердження з іншого браузера.

Буває так, що не вдається пройти підтвердження компанії з першого разу. В такому випадку ви отримаєте сповіщення про причину відмови і яку саме інформацію потрібно додати. Виконайте вказані умови, звірте ще раз всі дані і подавайте на підтвердження повторно. Якщо у Вас не виходить або представляє труднощі то, як підтвердити рекламний аккаунт в Фейсбуці – звертайтеся в веб-студію WebTune.