Розробка інтернет магазину одягу

разработка интернет магазина одежды

Створення сайту інтернет магазину одягу — мета багатьох не тільки підприємців-початківців, а й діючих. У сучасних реаліях воно й не дивно. Це дуже популярний і перспективний напрямок. Однак, щоб вистояти серед безлічі конкурентів, слід знати всі нюанси, як відкрити такий магазин правильно, і зробити свій бізнес прибутковим.

Чи варта гра свічок?

Створення онлайн-магазину вирішить ряд завдань:

 • автоматизує продажі;
 • допоможе з обліком асортименту і наявністю продукції;
 • проаналізує основні показники продажів;
 • збільшить охоплення клієнтів.

Але, щоб все вийшло, важливо правильно налаштувати обробку замовлень, роботу з постачальниками, логістику, маркетинг і т. д.

Інтернет магазин одягу: створення

Для відкриття інтернет-магазину потрібно виконати ряд кроків:

 1. Визначитися з асортиментом. Ви можете займатися продажем вже популярної продукції, наприклад, молодіжного одягу, або ж реалізовувати власний бренд, новий і незнайомий для аудиторії. Від цього буде залежати вибір постачальників, виготовлення і закупівля товару, підбір аудиторії і рекламне просування.
 2. Визначити аудиторію. Своїх клієнтів можна знайти за такими характеристиками: інтереси, стать, вік, фінансовий та сімейний стан. Виходячи з цього визначають, чим зацікавити покупця. Логічно, що покупкою дитячої одягу більше цікавляться молоді мами, а, наприклад, спортивними футболками, люди, які займаються спортом.
 3. Вибрати постачальника. Тут потрібно звертати увагу на кількість і вартість товару, умови роботи та оплати, місце розташування постачальника, а також надання додаткових послуг.
 4. Створити сайт для продажу речей. Нехитрий ресурс можна зробити самостійно, вибравши відповідний хостинг, або звернутися до фахівців. При цьому потрібно не забувати регулярно наповнювати сайт товарами, просувати його, удосконалювати і покращувати функціонал.
 5. Юридично оформити бізнес.

Один із шляхів до успіху — вдала назва магазину. Хто захоче купити товар в місці, назва якого зовсім не привертає уваги?

розробка інтернет магазину одягу

Поради щодо оформлення сайту

Щоб створити сайт інтернет магазину одягу, взуття чи іншої продукції з нуля, скористайтеся при його оформленні наступними рекомендаціями:

 • Мінімалізм — найкращий дизайн. Особливо, це стосується магазину жіночого одягу. Ніщо не повинно відволікати клієнтів від самого головного — від товару.
 • Більше можливостей для фільтрації. Важливо, щоб можна було підібрати одяг за розміром, кольором, типом, сезоном та іншими значимими параметрами.
 • Таблиця розмірів. Розміри різних виробників можуть відрізнятися, тому доречно буде вказати розмірну сітку.
 • Фотографії. Якісні фото, на яких добре видно, що ви пропонуєте клієнту.
 • Акції, розпродажі, знижки. Вони завжди добре привертають покупців в будь-яких магазинах.
 • Повернення грошей. Така можливість повинна бути відповідно до закону.

Для економії вашого часу і ресурсів у компанії WebTune є така послуга, як розробка інтернет магазину одягу під ключ.