Створення сайту для ресторану і кафе

заказать сайт для ресторана

Розробка сайту для кафе або ресторану – це грамотний внесок в створення спеціального веб-ресурсу для просування вашого бізнесу. Завдяки йому ви зможете залучити нових клієнтів, а бренд зробити більш впізнаваним. Розглянемо, як зробити це правильно.

Навіщо ресторану сайт?

На сьогоднішній день кожний пристойний заклад має свій особистий сайт. Причин тому безліч:

 • інформування клієнтів (дає можливість гостям ознайомитися з меню, цінами, годинами роботи, акціями та спеціальними пропозиціями ще до відвідування ресторану);
 • збільшення довіри і лояльності (дозволяє потенційним клієнтам ознайомитися з відгуками про ваш заклад);
 • доступна реклама, яка діє на постійній основі.

Розробка сайту ресторану часто передбачає надання відвідувачам додаткових можливостей: замовити столик в онлайн-режимі, ознайомитися з обстановкою закладу, вивчити, як до нього дістатися або замовити доставку їжі.

Крім того, завдяки власному ресурсу ви можете проаналізувати свою аудиторію, хто ваші клієнти, як вони поводяться на сайті і чому віддають перевагу. Це все дозволить налагодити комунікацію з відвідувачами, щоб продовжувати удосконалювати свій бізнес, а інтеграція з внутрішньої CRM зробить її зручною і автоматизованою.

Як створити сайт ресторану: покрокова інструкція

Не обов’язково мати великий бюджет, щоб обзавестися власним сайтом. Процес розробки ресурсу складається з декількох етапів:

 1. Використання конструктора. Існують спеціальні конструктори сайтів, лендінгу і магазинів, які є ефективним рішенням для малого і середнього бізнесу. Їх відрізняє вартість і функціонал.
 2. Вибір шаблону. Можна використовувати вже готовий дизайн або зібрати свій власний з нуля.
 3. Наповнення контентом і настройка SEO-параметрів.
 4. Додавання акаунтів з соціальних мереж.
 5. Підключення налаштувань оплати послуг.
 6. Налаштування логотипу сайту.
 7. Створення блогу. Тут для залучення клієнтів можна публікувати різну розважальну інформацію, новини закладу, корисні статті.

Щоб створити сайт для кафе, рекомендуємо для початку вивчити ресурси конкурентів. Складіть перелік позитивних і негативних моментів, які знайдете для себе. Також можна опитати друзів і знайомих, щоб дізнатися, яку інформацію вони зазвичай шукають на сайті кафе або ресторану.

Наповнення сайту багато в чому залежить від того, які послуги надає заклад. Однак обов’язково повинні бути присутніми наступні матеріали:

  • фотографії інтер’єру (перевагою буде віртуальний тур);
  • меню, де буде вказана ціна кожної страви, а в ідеалі і його зображення;
  • новини, акції, заходи, що проводяться;
 • адреса, зазначена на карті, схема проїзду, контакти.

створити сайт ресторану

Замовити сайт для ресторану від професіоналів

Звичайно, якщо ви хочете, щоб результат обійшовся вам дешево, можна спробувати розробити ресурс самостійно. Однак для цього потрібно хоч трохи розбиратися в цьому питанні, інакше така робота може не принести бажаного результату.

Звернувшись до фахівців, ви отримуєте цілий комплекс послуг:

 • детальний аналіз вашого бізнесу;
 • професійну розробку сайту;
 • креативне дизайнерське рішення і зручне юзабіліті;
 • грамотне просування вашого проекту, адже просто створити хороший ресурс ще недостатньо, щоб отримувати з нього максимальний прибуток.

Якщо вас цікавить створення сайтів для кафе під ключ – звертайтеся в WebTune. У нас якісно і недорого.