Розробка сайтів Чернівці

розробка сайту Чернівці

У сучасному світі переважна кількість людей шукає та купує необхідний товар або замовляє послуги в інтернеті. Через це створення сайту (Чернівці) стане вигідним капіталовкладенням для подальшого розвитку вашого бізнесу. Розглянемо, як розробити власний ресурс з нуля.

З чого почати?

В першу чергу, необхідно визначитися з ідеєю. Детально продумайте, навіщо вам потрібен сайт, які функції він має виконувати: продавати, інформувати чи рекламувати певний продукт. Ознайомтеся з аналогічними ресурсами в інтернеті, вивчіть конкурентів.

На чужих помилках можна багато чого навчитися. Відзначте для себе, чого ви б не хотіли бачити на своєму сайті, а який дизайн та функціонал, навпаки, здається вам цікавим і привабливим.

Та головне, якщо бізнес ще не налагоджений — не зволікайте. Не варто запускати власний сайт, якщо ви не в змозі повноцінно обслуговувати клієнтів.

Ну і наостанок, оберіть виконавця, для якого створення сайтів (Чернівці) є професійною діяльністю. Адже це складна задача, виконати яку максимально ефективно під силу тільки кваліфікованим спеціалістам.

Який тип сайту обрати?

Виберіть, який тип ресурсу вигідно створити саме вам:

 1. Landing Page. Це сторінка, яка націлена на заохочення клієнтів і продаж лише одного виду товарів чи послуг. Лендінг містить призов до дії та мотивує відвідувачів зробити покупку. Залежно від сфери діяльності, якісно розроблена сторінка такого типу може приносити до 45% конверсії.
 2. Корпоративний сайт. Підходить вже діючим компаніям з метою розширити клієнтську базу та закріпити власний імідж. Такий ресурс обов’язково містить інформацію про компанію, переваги роботи саме з нею.
 3. Інтернет-магазин. Створення інтернет магазину (Чернівці) надає можливість продавати товари у великих обсягах. Його відрізняє зручний дизайн, структура, націлена на продажі. Такий ресурс зазвичай складається з великої кількості категорій, підкатегорій, карток товарів з детальним описом кожного. Для більшого комфорту тут можна підключати як стандартні функції (корзину, онлайн-помічника тощо), так і унікальні (прив’язку до банківської системи, калькулятор, конвертер валют тощо).
 4. Сайт-візитка. Стане ідеальним помічником молодій компанії, що тільки починає свою діяльність та намагається зайняти відповідну нішу на ринку.
 5. Сайт-каталог. Розробляють, коли потрібно продемонструвати товар.

створення сайтів чернівці

Професійна розробка сайтів (Чернівці)

Аби ресурс приніс очікуваний результат, його розробкою мають займатися професіонали. До того ж, отримати сайт під ключ завжди вигідно, оскільки:

 • одна команда спеціалістів займається вашим проектом з самого початку й до кінця;
 • розробники повністю занурюються у ваш бізнес, вивчають всі його нюанси, що дозволяє максимально зацікавити клієнтів;
 • зменшуються строки, необхідні для створення сайту, а також знижуються ризики виникнення непорозумінь.

Вам не потрібно шукати спеціалістів, кожен з яких виконує окрему групу задач. Веб-студія відразу виконує комплекс робіт, серед яких не тільки безпосередньо розробка сайту (Чернівці), але і його наповнення та подальше просування. Не забувайте, мало створити ресурс, необхідна його якісна розкрутка.

Аби залишитись задоволеним результатом, рекомендуємо:

 • не забувати, що сайт створюється в першу чергу не для вас, а для вашої цільової аудиторії;
 • налагодити ефективний зворотній зв’язок з клієнтами;
 • брати участь під час розробки технічного завдання;
 • забути про економію, навіть, якщо ціна здається великою.

Краще зробити все з першого разу, ніж постійно витрачатися на виправлення помилок. Щоб замовити сайт (Чернівці), вартість якого вам по кишені, звертайтеся до WebTune.