Створення сайту для готелю

создание сайта для отеля

Для успішного функціонування будь-якого проекту, йому необхідний власний Інтернет-ресурс. І готельний бізнес не є винятком. Розберемося докладніше, як створити сайт для готелю.

Розробка ресурсу з нуля

Проаналізувавши приклади успішних ресурсів, виділимо основні правила, які необхідно враховувати при їх створенні:

 1. Кольори. Краще брати просту і спокійну колірну гамму. Можна зробити акцент на одному основному кольорі, а далі застосовувати відтінки його варіантів. Багато що залежить від виду закладу та його цільової аудиторії. У хостелах частіше зупиняється молодь, тому в даному випадку можна експериментувати з яскравими кольорами. Для великого готелю краще вибрати більш класичний стиль.
 2. Зображення. Обов’язково розмістіть на ресурсі фотогалерею, як виглядають номери, конференц-зал і навколишнє оточення.
 3. Функціонал. Зробити сайт готелю потрібно таким, щоб ним було зручно користуватися. Якщо у користувачів не вийде відшукати потрібну інформацію, оригінальний дизайн і гармонійно підібрані кольори ніяк не виправлять ситуацію.
 4. Навігація. На ресурсі має бути зазначено місце розташування готелю разом з відповідною відміткою на карті, а також схема проїзду. Якісно зроблений сайт відповідає на всі питання, які можуть виникнути у клієнтів. Крім того, все має бути побудовано таким чином, щоб отримати їх швидко.
 5. Онлайн-бронювання. Підвищити рівень конверсії допоможе механізм онлайн-бронювання. Адже люди XXI століття вважають за краще замовляти все заздалегідь, не виходячи з дому.
 6. Інформація. Розробка сайту для готелю повинна обов’язково враховувати, навіщо саме відвідувачі на нього заходять. Крім того, щоб подивитися фотографії і зробити замовлення, всіх цікавить вартість проживання, наявність додаткових послуг.
 7. Багатомовний переклад. Щоб продажі йшли більш активно, рекомендуємо зробити сайт на декількох мовних версіях. Так ви збільшите охоплення аудиторії.
 8. Мобільна версія. Багато заходить на ресурс не тільки з комп’ютера, але і з планшета або телефону. Тому сайт повинен коректно відображатися на будь-яких пристроях.
 9. Завжди на зв’язку. Обов’язково залиште свої контактні дані і організуйте можливість зворотного зв’язку з клієнтами.

розробка сайту для готелю

Розробка сайту для готелю від професіоналів

Щоб ресурс приносив максимальний прибуток, рекомендуємо звернутися за його розробкою до фахівців. Вони не тільки придумають оригінальний дизайн і забезпечать зручний функціонал, але і займуться його пошуковою оптимізацією.

Адже мало створити хороший сайт, необхідно, щоб він був в топі пошукової видачі. Для цього потрібно зробити правильну структуру ресурсу, підібрати мета-теги, ключові слова, розмістити унікальний контент, забезпечити грамотну перелінковку, і все це з огляду на потреби відвідувачів.

Створення сайту готелю обійдеться дешево, якщо все з першого разу буде налаштоване правильно, без необхідності що-небудь переробляти.

Бажано також розміщувати на ресурсі форми для заповнення, за допомогою яких ви зможете отримати потрібну інформацію про своїх клієнтів і використовувати її для подальшої оптимізації сайту.

Однак, розміщуючи такі форми, слід враховувати деякі нюанси:

 • не можна змушувати відвідувачів реєструватися, можна тільки рекомендувати це після завершення бронювання;
 • не слід задавати зайвих питань;
 • важливо подбати про безпеку ресурсу. Якщо не зможете зберегти конфіденційну інформацію – втратите клієнтів.

Наші фахівці знають всі правила розробки ресурсу під ключ і роблять це недорого. Якщо хочете замовити сайт для готелю, ціна якого буде вам по кишені, звертайтеся в WebTune.