Розробка сайтів Рівне

розробка сайтів Рівне

Створення сайту (Рівне) стане правильним кроком у напрямку забезпечення лідерських позицій вашої компанії серед конкурентів, а також забезпечить регулярний потік клієнтів. Головне, обрати надійного виконавця, який розробить максимально ефективний ресурс саме для вашого бізнесу.

Процес створення сайту

Аби створити сайт з нуля, необхідно пройти декілька етапів:

 1. Познайомитися з розробником. Надати йому всю інформацію про вашу справу, аби виконавець знав всі деталі вашого проекту.
 2. Провести маркетинговий аналіз та скласти ТЗ. Маркетолог вивчає нішу, яку ви займаєте, аналізує цільову аудиторію, конкурентів, затребуваність товарів і послуг, аби розробка сайту (Рівне) принесла максимально ефективний результат.
 3. Розробити прототип ресурсу. Надає змогу виключити всі помилки, а також ризик виникнення непорозумінь між замовником і розробником проекту.
 4. Обрати дизайн. Він відіграє чималу роль, оскільки це перше, що бачить клієнт, відвідавши сторінку.
 5. Здійснити верстку. Передбачає перетворення намальованого макету в HTML і CSS-код.
 6. Налаштувати програмування. Необхідне, коли до ресурсу підключають більш складні функції (калькулятор, особистий кабінет, конвертер валют тощо).
 7. Перенести на хостинг. Проект переносять на обраний хостинг та тестують на наявність помилок.

створення сайтів Рівне

Розробка сайтів (Рівне) від спеціалістів

Наша веб-студія пропонує розробку під ключ різних типів сайтів:

 • Landing Page;
 • корпоративний сайт;
 • інтернет-магазин;
 • сайт-візитка;
 • сайт-каталог.

Усі види ресурсів мають на меті продаж товарів, послуг чи інформації. Проте кожен з них має свої особливості. Вибір конкретного типу сайту залежить від специфіки, цілей і задач вашого бізнесу. Наприклад, лендінг розробляють для продажу одного конкретного товару чи послуги, а інтернет-магазин стане у пригоді, коли необхідно організувати продаж великих обсягів продукції.

Строки розробки ресурсу, а також вартість робіт залежить від багатьох факторів:

 • тематика сайту;
 • обсяг і складність робіт;
 • необхідність виконання додаткових робіт;
 • кількість функціональних розробок до стандартного функціоналу;
 • розкрутка проекту тощо.

Компанія WebTune вже багато років забезпечує створення сайтів (Рівне), наповнення їх відповідним контентом і подальше просування. У нас висока якість послуг і завжди лояльна ціна.

Сплатіть один раз і отримайте гарантований результат, замість того, щоб економити, але витратити набагато більше часу і коштів на доопрацювання та усунення помилок.