Розробка сайтів Тернопіль

розробка сайтів тернопіль

Створити власний електронний ресурс — значить вивести свій бізнес на новий рівень функціонування. Розглянемо більш детально, як визначитися зі стратегією розвитку такого проекту та забезпечити її реалізацію.

Розробка сайту Тернопіль: як обрати тип сайту

В першу чергу, необхідно звернути увагу на те, що існує декілька типів сайтів. Вам потрібно обрати той, що підходить саме вашому бізнесу:

 1. Landing page. Забезпечить швидкий запуск нової справи. Ідеально підходить для продажу одного конкретного товару.
 2. Сайт-візитка. Допоможе вигідно презентувати компанію та висвітлити особливості її діяльності.
 3. Корпоративний сайт. Надасть змогу підвищити імідж компанії. Це якісна та повноцінна презентація фірми в інтернеті.
 4. Промо-сайт. Націлений на рекламування компанії, товару чи певного бренду. Іншими словами — це рекламна афіша, яка містить призов до дії.
 5. Інтернет-магазин. Створення інтернет-магазину (Тернопіль) передбачає налагодження онлайн-продажів великого обсягу товарів.
 6. Інформаційний портал. Його основна мета — розміщення цікавого контенту, який буде корисним читачам. Це може бути ресурс з рекомендаціями чи блог.
 7. Сайт-каталог. Розробляється для надання можливості клієнтам ознайомитися з продукцією. На відміну від інтернет-магазину, тут немає можливості здійснити оплату в онлайн-режимі.

Враховуйте, що створення ресурсу з нуля передбачає проведення цілого спектру робіт, від якості яких багато в чому залежить успіх майбутнього проекту.

Створення сайтів (Тернопіль): на що додатково звернути увагу

Перше, що побачить користувач, зайшовши на ресурс — це його зовнішній вигляд. Через це дизайн має бути виконаний професіонально, адже якщо він не сподобається потенційному клієнту, той швидко покине сторінку.

Важливо, аби ресурс був не лише красивим, але й зрозумілим і зручним. Користувач має легко та швидко знаходити потрібну йому інформацію. Тому варто звертати увагу на фон, сумісність кольорів, тип і розмір шрифту, відповідність обраному стилю тощо.

Аби візуальний вигляд ресурсу був унікальним, вміщував в собі естетику і креатив, веб-дизайн (Тернопіль) мають розробляти професіонали.

Замовити сайт вигідніше під ключ. Тоді відпаде необхідність постійно шукати нового виконавця для кожного типу робіт. Всіма етапами створення ресурсу буде займатися одна команда спеціалістів, яка виконає цілий комплекс робіт, що гармонійно доповнюють один одного.

Адже, крім безпосередньо створення ресурсу та наповнення його відповідним контентом, необхідна його розкрутка. Її можна домогтися шляхом налаштування контекстної реклами, СЕО-оптимізації, медійної реклами, просування у соціальних мережах тощо.

Просування сайтів (Тернопіль) — це окремий напрямок роботи, який можна отримати разом з розробкою ресурсу, якщо замовити розробку сайту під ключ.

створення сайтів тернопіль

Чому варто довіритись нам?

Кожен хоче отримати якісні послуги максимально недорого. Проте варто враховувати, що кінцева вартість залежить від багатьох факторів: складності та обсягів робіт, типу ресурсу, строків виконання роботи тощо.

Звертаючись до веб-студії WebTune, ви гарантовано отримаєте:

 • персонального менеджера, що контролюватиме хід виконання вашого проекту;
 • аналіз ринку, конкурентів і цільової аудиторії;
 • унікальний дизайн;
 • використання набору сучасних інструментів;
 • комплекс маркетингових послуг у мережі;
 • гнучкі умови співробітництва;
 • професіоналізм і дотримання встановлених строків;
 • лояльні ціни.

Розробка сайтів в Тернополі від професіоналів — це цілий комплекс робіт, спрямованих на розробку максимально ефективного ресурсу.