Як відкрити інтернет магазин одягу

как открыть интернет магазин одежды

Відкрити інтернет-магазин —  завдання не з простих, але дуже перспективних. Тут є свої нюанси, які потрібно враховувати, щоб організувати все правильно. Спробуємо розібратися з ними більш детально.

Продаж одягу через інтернет: з чого почати?

Створення власного онлайн-магазину відбувається в кілька етапів. В першу чергу слід визначитися, що саме ви хочете продавати: буде у вас магазин жіночого одягу, чоловічого, дитячого, а можливо все разом? Потрібно розуміти, що якщо вибрати популярний напрям —  бажаючих придбати товар буде багато, але при цьому ви зіткнетеся з великою кількістю конкурентів, багато з яких вже давно зайняли свою нішу на ринку.

Якщо вибрати менш популярний напрям —  конкурентів буде менше, але тоді доведеться витратитися на рекламу, придумати, як популяризувати свій продукт.

Отже, як почати продавати одяг в інтернеті в першому випадку? Радимо не розпорошуватися на безліч напрямків відразу, а вибрати більш вузьку тематику. Наприклад, взяти не весь жіночий одяг, а тільки сукні. При цьому нехай це буде ексклюзивне вбрання, індивідуальний пошив або ручна робота. Щось, що може виділити вас серед конкурентів.

Якщо в бюджеті немає коштів на рекламу, можна використовувати систему знижок і бонусів, «сарафанне радіо», щоб залучити клієнтів. Також слід визначитися з формою ведення бізнесу: розробити повноцінний інтернет-магазин або працювати за схемою дропшиппінг.

Відкрити інтернет магазин одягу з нуля: пошук цільової аудиторії

Ваш бізнес-план обов’язково повинен створюватися на основі аналізу цільової аудиторії. Тобто, потрібно визначити потенційних покупців, чиї інтереси буде задовольняти ваш магазин. Для цього слід звернути увагу на такі характеристики:

 • наявність інтересу;
 • фінансове становище;
 • готовність до діалогу;
 • стать і вік;
 • освіту, соціальний статус;
 • географічне розташування;
 • рід діяльності.

Всі перераховані вище характеристики сильно вплинуть на концепцію магазину одягу або взуття: будуть речі спортивного або ділового стилю, брендові або більш бюджетні варіанти, а може ви вирішите продавати шкільну форму або спецодяг.

як створити сайт для продажу товарів

Як створити сайт для продажу товарів: пошук постачальника

Постачальники —  важливі партнери при торгівлі будь-якими товарами. Щоб знайти підходящих і надійних людей, потрібно провести величезну аналітичну роботу. При виборі постачальника потрібно враховувати наступні критерії:

 • розташування (чим ви ближче один до одного розташовані, тим краще);
 • якість товару;
 • умови роботи (деякі працюють тільки оптом);
 • вартість (надто дорога ціна відлякує клієнтів, а вам самим ще потрібно щось заробити).

Також відразу слід визначитися зі способом доставки замовлень. Це може бути власна служба доставки, аутсорсинг або поштова доставка.

Як відкрити інтернет магазин одягу?

Після того як попередні кроки виконані, необхідно створити безпосередньо сам магазин, тобто власний сайт, і наповнити його товарами. Ви можете створити ресурс з нуля або купити вже готовий варіант. Головне, щоб він був простий і зрозумілий для користувачів. Відвідувачі повинні мати можливість легко орієнтуватися на сайті і швидко знаходити бажаний товар в каталозі.

Також бажано, щоб кожна позиція була детально розписана. При цьому в меню ресурсу обов’язково повинні бути наступні розділи:

 • «Про нас»;
 • «Оплата і доставка»;
 • «Умови повернення»;
 • «Правила магазина».

Як відкрити свій інтернет магазин одягу: налаштування реклами

У будь-якому випадку хоча б без мінімальної реклами вам не обійтися. Просувати сайт вам допоможуть:

 1. Контекстна реклама. Без неї навряд чи вдасться вивести ресурс на топові позиції в пошукових системах.
 2. Соціальні мережі. Швидко і ефективно розкрутити магазин допоможуть Інстаграм, Фейсбук та інші мережі, на яких знаходиться ваша цільова аудиторія.
 3. Ведення власного блогу. Структура сайту може включати блог магазину, в якому будуть корисні і цікаві статті, поради, новини.
 4. Реклама у блогерів. Шукаєте оригінальний спосіб, як створити інтернет магазин одягу, щоб він був популярним? Замовте рекламу у людей, у яких багато підписників, часто їх думка авторитетна для користувачів.
 5. Рекламні банери. Їх розміщують на інших сайтах і різних форумах, чия тематика близька до профілю вашого інтернет-магазину.
 6. Реклама в товарних агрегаторах. Можна заплатити популярному маркетплейсу, щоб вони розмістили у себе картку вашого товару.

як відкрити інтернет магазин одягу

Допомога професіоналів

Багатьох цікавить, скільки коштує відкрити інтернет-магазин в Україні. Однак ваші розтрати залежать від великої кількості різних факторів. Тому, щоб вкладення принесли бажаний результат, рекомендуємо звернутися за допомогою до фахівців.

Ми точно знаємо, як продати одяг через інтернет. Дамо кілька базових порад:

 • стежте за модними тенденціями;
 • не обманюйте покупця (якщо ви продасте китайську річ з націнкою в 300 відсотків, клієнт до вас ніколи не повернеться і не порадить іншим);
 • завжди будьте на зв’язку (якщо клієнт не знайде те, що його цікавить на сайті, у нього повинна бути можливість зв’язатися з вами і отримати оперативну відповідь).

Перевагою для магазину буде швидке виконання замовлення, а також наявність різних способів оплати: банківською картою, готівкою кур’єру і т. д. Не знаєте, як відкрити інтернет магазин одягу для власного бренду? Звертайтеся в компанію WebTune.